22 Nisan 2013 Pazartesi

TANDEM Kapanış Etkinlikleri Kültür Yöneticileri Değişim Programı katılımcıları 2-4 Kasım’da DEPO’da buluşuyor.


TANDEM Kapanış Etkinlikleri
TANDEM Kapanış Etkinlikleri
Kültür Yöneticileri Değişim Programı katılımcıları 2-4 Kasım’da DEPO’da buluşuyor.
1.11.2012 - 09:33


Edebiyattan performans sanatlarına, görsel sanatlardan çocuklarla atölye çalışmalarına birçok farklı alanda 16 projenin geliştirildiği TANDEM: Kültür Yöneticileri Değişim Programı Aralık itibari ile tamamlanıyor.

Tüm katılımcılarla birlikte, iki senelik çalışmalarımızı ve program kapsamında yaşadığımız deneyimleri paylaşmak ve tartışmak üzere 2-4 Kasım tarihlerinde DEPO’da buluşuyoruz.

2 Kasım 2012 Cuma günü saat 18:30’da gerçekleşecek açılış konuşmalarının ardından 3 Kasım tarihinde herkesin katılımına açık olarak üç yuvarlak masa toplantısı ve bir atölye gerçekleştireceğiz. “Kamusal Alanda Sanatsal Müdahaleler”, “Kentler ve Edebiyat”, "Çocuklarla Sanat Çalışmaları" başlıklı yuvarlak masa tartışmalarının yanı sıra Phil Wood tarafından yürütülecek “Kent Bağlamında Kültürel ve Sanatsal Stratejiler” başlıklı atölye herkese açık olarak gerçekleşecek.

TANDEM: Kültür Yöneticileri değişim Programı, Anadolu Kültür, MitOst ve İstanbul Bilgi Üniversitesi işbirliğinde Avrupa Kültür Vakfı ve Stiftung Mercator desteği ile yürütüldü.

PROGRAM İÇİN TIKLAYIN


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder